Youngface
Rezervace: +420 / 608 64 70 80

Reference – Masáž Obličeje Youngface

Napsali o nás v časopise. Kliknete na obrázky pro celý článek.

Článek o Youngface

 

Jestli se chystáte vyrazit na seanci k Žanně věřte, že jako první budete mít pochybnosti. V dnešní době „technologií“ věříme tomu, že je možné prodloužit mládí. Ale zpravidla to bývá zásluha plastických chirurgů, kosmetických přístrojů, injekcí. Žanna rozptýlí vaše pochybnosti na první schůzce a donutí vás uvěřit v nemožné. Ruky mistra udělají s vaším obličejem zázrak, náladou, sebeúctou a vnímáním světa.
Žanna Archangelská – je tou nejlepší reklamou na svou metodu: krásná, usměvavá, půvabná. Ona se s vámi štědře podělí o kouzlo vnitřní spokojenosti a sebevědomí a dá vám druhé mládí. Nemusíte se bát výsledku – řekne vám o něm okolí. Buďte připraveni odpovídat na otázky, zda jste byli na operaci, zamilovali jste se nebo jste se dozvěděli recept Makropulos na elixír mládí.
Jana, Kyjev, 42 let

Všem dobrý den. Absolvovala jsem masáže u Žanny před týdnem. Pocity jsou výborné. Všem opravdu vřele doporučuji nechat rozmazlovat sebe i svůj milý obličej takovým úžasným dezertem, jako je tato neobyčejná masáž obličeje.
Po prvním sezení bylo velice dobře patrné, jak se zpevnily formy obličeje, ustoupil podbradek. Po druhém a třetím sezení, jsem měla pocit, že obličej zesvětlal. Všichni známí si všimli, že vypadám dobře a svěže. No a poslední čtvrté sezení překonalo všechna má očekávání, omládla jsem minimálně o 10 let. Kromě toho bych chtěla dodat, že 1,5 hodinová masáž je úžasně relaxační. K Žanně se rozhodně vrátím na další kolo masáží.
Světlana, 40 let

Jestli jste se dostali k Žanně věřte, že jste měli štěstí a váš obličej je ve spolehlivých a profesionálních rukou. Techniku, kterou Žanna používá, jsem ještě nikde u nikoho neviděla. Je to absolutně unikátní metoda a efekt je rychlý a dlouhodobý.
Váš obličej získá takový náboj svěžesti a elasticity, že se po prvním absolvování masáží budou lidé ptát, co jste se sebou udělali, že vypadáte tak svěže a mladě. Důležitá je také energie, se kterou Žanna přistupuje ke každému klientovi.
Jako je jídlo chutnější , pokud je připraveno s láskou, stejně tak efekt procedur je silnější, když je dělán člověkem, kterému upřímně záleží na vás a na vaší kráse.
Jevgenija

Každá žena sní o tom, že je krásná. Mistrovství Žanny dovoluje tomuto snu ožít. Podle tajemství vzájemného působení cítíte, jak každá buňka vaší kůže rozkvétá a všechno kolem vás, získává nové barvy. Podle mého je nejdůležitější, že Žanna pomáhá spustit můj vnitřní mechanismus omlazení. A to je nejdůležitější ze všeho!
Irina, 42 let

Česky
English
Ha русском языке
Deutsch
© 2012   YOUNGFACE    | info@youngface.cz | napište nám | RSS