Youngface
Rezervace: +420 / 608 64 70 80

Zhanna Archangelská autorka přírodní metody omlazení pleti obličeje – YOUNGFACE

Žanna Archangelská se více než 15 let zabývá praktikami a výzkumy v oboru přírodního obnovení mládí a zdraví pleti na obličeji. Získala vzdělávání v oboru medicíny a fyziky, také se zajímá o fundamentální podstatu lidí. Před 10 lety založila svou Školu přírodního ozdravení a omlazení pleti obličeje, kde vyučovala specialisty kosmetické metodě YOUNGFACE.

Jako představitelka wellness filosofie se Žanna domnívá, že cesta ke kráse je možná v harmonii s podstatou přírody člověka, péčí o zdraví kůže a celého organismu. V tom je podstata skutečné krásy.

Zkoušením mnohých současných technologií a starých zkušeností, předávaných altajským léčitelem po dobu několika let, podařilo se Žanně vypracovat systém rychle efektivního přírodního omlazení obličeje YOUNGFACE. Dlouholetá praxe v Moskvě dovolila mistryni vybudovat důvěru více než tisícovky stálých klientů. V Rusku je tato metoda známá více pod názvem „tonizační uvolnění“.

Dnes Žanna Archangelská žije a pracuje v Praze a je v současnosti jediným specialistou v Evropě, který ovládá metodu hloubkové plastické masáže YOUNGFACE. Moskva, San Petěrburk, Kyjev, Vilnius, Oděsa – je neúplný seznam měst, kam zvou Žannu Archangelskou aby prováděla své 4 denní seance s metodou YOUNGFACE.

Klienty této mistryně jsou známí a úspěšní lidé z Ruska a Evropy, kteří se starají o své zdraví a vědí, co je to skutečná krása.

Metoda YOUNGFACE je patentována.

Česky
English
Ha русском языке
Deutsch
© 2012   YOUNGFACE    | info@youngface.cz | napište nám | RSS