Youngface
Rezervace: +420 / 608 64 70 80

Odstranění vrásek pomocí masáže obličeje – metoda Youngface

Metoda YOUNGFACE – je plasticko-léčebná omlazovací masáž obličeje, založená na přirozené schopnosti kůži se regenerovat. Odstraňuje vrásky, navrací mladost a zdraví vaší pokožce na obličeji.

Proč je tato metoda tolik efektivní?

Kůže je orgán jako každý druhý v organismu člověka. Plní ochranou, dýchací, výměnnou a vylučovací funkci a také je odpovědná za imunitu. Kůže jako první se setkává s okolním prostředím, přijímá veškerý nápor. Městský prach, výfukové plyny, každodenní stresy a krize narušují pravidelnou funkci kůže.
Jako důsledek „znečištění“ začíná naše kůže stárnout v mladším věku. Není nutné zmiňovat také přirozené stárnutí – to je proces, který bohužel, nelze zcela odvrátit. Avšak tato technika masáže obličeje dovoluje neutralizovat proces předčasného stárnutí a pozastavit mechanismus přirozeného stárnutí.
V Rusku získala tato metoda YOUNGFACE název „tonizační uvolnění“. To je spojeno s radikální technikou masáže obličeje, založenou na specifických, nárazových pohybech maséra. Unikátní metoda spouští procesy hloubkového očištění kůže od nečistot a zplodin. Kůže začíná správně a velmi efektivně pracovat, tak, jak pracovala ve věku 20 let – díky probuzení přirozených zdrojů organismu. Aby se spustil proces samoobnovování vaší pokožky, jsou potřeba pouze 4 procedury.

Viditelné výsledky během 4 dnů

Očištění od toxinů a zplodin.
Masáž v první řadě dává do pořádku žilní průtok a aktivuje lymfatický systém: hluboké vrstvy kůže se osvobozují od usazených toxinů a zplodin.

Zvýšení elasticity a tenze kůže.
Metoda YOUNGFACE, stejně jako fyzické cvičení, posiluje všechny svaly obličeje, vyhlazuje hluboké vrásky kolem úst, znatelně zpevňuje kontury, zmenšuje vrásky okolo očí. Zabezpečuje dlouhodobý liftingový efekt, bez injekcí a chirurgických zásahů. Současně se odstraňují vrásky a odumřelé kožní buňky, na základě takového peelingu se kůže mění, je hladší a rovnější.

Efekt „zářivého obličeje“.
Metoda YOUNGFACE zrychluje všechny regenerační a metabolické procesy v kůži a látkovou výměnu v buňkách. Díky zlepšenému krevnímu zásobování se zlepšuje systém „dodávky kyslíku“ a výživných látek, kůže lépe dýchá. Barva obličeje je světlejší o 1-2 tóny.

Hluboké uvolnění.
Daná technika masáže a omlazení obličeje působí na nervová zakončení během hodiny, pomáhá uvolnit nahromaděné napětí ve svalech, zeslabuje mimické vrásky a vede k hlubokému relaxačnímu efektu. Metoda obnovuje pocit duševní a fyzické rovnováhy a energetickou rovnováhu organismu celkově.

Délka procedury

1 seance YOUNGFACE trvá 1 hodinu 20 minut.
Celý cyklus masáže – 4 procedury každý den.
Doporučujeme provádět metodu jednou až dvakrát do roka.

Patentovaná metoda
Žanny Archangelské

Česky
English
Ha русском языке
Deutsch
© 2012   YOUNGFACE    | info@youngface.cz | napište nám | RSS